Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasajri është bërë nënë për herë të dytë, sipas Prive, Zaimina ka sjellë në jetë djalin të cilin e kanë pagëzuar me emrin Kamar.

Konfirmimin se është në pritjet të fëmijës së dytë, Zaminia e bëri kohë më parë përmes një fotosesioni të veçantë ku shihej me barkun e rrumbullakosur.


Kujtojmë që Zaimina dhe partneri i saj, Klodian Asllani janë bashkë prej vitesh.

Ne postimin e saj te fundit ajo zbuloi se emri Kamar domethenien e ka shume te veqante dhe eshte bashkim i dy fjaleve KAM dhe AR apo flori.