Bora përlotet nga emocionet, fansat i kërkojnë të falë Donaldin

Donald Veshaj ka postuar dje një këngë të re, që sipas fansave është kushtuar moderatores së njohur Bora Zemanit.

Kjo më pas edhe u vërtetua përmes një detaji në fund të këngës.


Numri “5” është shfaqur në fund të klipit, e me këtë datë çifti kanë filluar romancën e tyre.

Ky detaj nuk mjaftoi shumë që menjëherë të vërtetohej se kjo këngë ishte e dedikuar enkas për të.

Më pas, në komentet e postimit të fundit të moderatores fansat po i kërkojnë Borës ta falë Donadin dhe të kthehen përsëri bashkë.

Se a do të ndodhë një gjë e tillë, kjo mbetet të shihet. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *