Çfarë po ndodh? Liberta Spahiu e Flori Mumajesi “kapen” duke u puthur

ë fundmi, shumë fytyra publike kanë qenë të ftuar në një dasmë në Amerikë, ku pjesë e tyre ishin edhe Flori dhe Liberta.

Në një video të publikuar nga “Gazeta Express”, shihet se si gjatë këndimit, Flori shkon tek Liberta duke i dhuruar puthje në buzë.


Se si qëndron e vërteta e raportit mes tyre, duhet të presim deri të deklarohen vet dyshja./Indeksonline/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *