Dafina Zeqiri shfaqet unike, keshtu vishet në koncert

Dafina Zeqiri është këngëtare mjaftë e suksesshme , këtë e dëshmon edhe prania e saj cdo nate nëpër koncerte.

Përpos artiste, ajo është edhe shumë e kujdesshme për paraqitjet e saj të cilat gjithmonë janë shumë unike.


Së fundmi, ajo ka ndarë një imazh mjaftë të ëmbël, ku dukej shumë bukur si me grim ashtu edhe me veshje.

Dafina dukej mbresënëse dhe shumë elegante./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *