Do të habiteni se sa kushton ora më e re e Fisnik Sylës

Është ndër emrat më të përmendur së fundmi në mediat shqiptare, shkruan Kosovarja.

Në rrjetet sociale ka një numër të madh të ndjekësve që çdoherë i befason me udhëtimet, luksin dhe gjithçka që posedon.


Kësaj here ai ka shpërndarë një video në të cilën shihet ora e tij e re, vlera e së cilës është jo më pak se 179.990 euro.

Kujtojmë se Fisi para disa javësh bëri të ditur se është sërish beqarë duke i dhënë kështu fund spekulimeve të shumta që iu bënë tash e sa muaj.

Për më shumë, ndiqni videon me të cilën edhe kësaj here tregon stilin e jetesës luksoze./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *