Jasmina nuk i ndal imazhet me Ardianin

Jasmina ish konkurrentja e Përputhen dhe këngëtari i njohur Ardian bujupi u përfolën shumë ditëve të fundit.

Pasi u panë shumë në shpqërinë e njëri tjetrit u aludua se janë në lidhje dashurie.


Por mesa duket Jasminë është vetëm protagoniste në klipin e ri të këngëtarit.

Megjithatë, ajo nuk po i ndal fotot e video me të duke bërë të dyshohet prapë nga publiku./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *