Monika Lubonja: Ajo që përjetova me Semin dhe Fifin ishte përjetim më i vështirë se 97-ta

Monika Lubonja, është aktorja që arriti t’i shkojë shumë pranë finales së “Big Brother VIP”.

E gjatë ditës së djeshme ajo ishte e ftuar në “Ditë pas dite”, ku edhe ka rrëfyer sërish shumë për rrugëtimin e saj në “BBV”.


Monika ka folur për eksperiencën në “Big Brother” dhe për marrëdhëniet me banorët, gjithashtu ajo nuk ka ngurruar të tregojë dhe momentet e vështira me Semin dhe Fifin brenda shtëpisë.

“Pjesa që kam kaluar me Fifin dhe Semin për mua ka qenë përjetim më i vështirë se 97-ta, ishte tronditje se në rrjet u ngritën thanë kjo grua po ndihmon njërën pa e ditur që vajza tjetër kishte probleme.”, ka thënë ajo./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *