Sinani ndanë imazhe të reja bashkë me Beniadën se si e ndezin ndenjën

Këngëtari Sinan Hoxha, është një nga artistët e preferuar dhe me një karrierë shumë vjeçare.

Siq dihet në kohën kur modelja shqiptare, Beniada Nishani – Jakic, ishte banore e “Big Brother VIP”, e bëri hit këngën e artistit me titull “Parfumi”.


Këngë kjo e kënduar para 10 vitesh nga Hoxha, por që Beniada e solli atë kohë nostalgjike gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme ku edhe u bë pjesë e artisti dhe e këndoi live për modelen.

Së fundi, Beniada ka qenë e ftuar në ditëlindjen e vajzës së Sinanit dhe ky i fundit ka postuar një video në InstaStory ku duket se e kanë ndezur atmosferën së bashku.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *