Dafina Zeqiri e fiksuar pas TikTok-ut

Dafina Zeqiri qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku numëron mijëra ndjekës që e duan.

Instagrami dhe Tik Toku mbeten të preferuarat e saj.


Ajo shpenzon kohë duke bërë TikTok, me të dashurin e saj dhe shoqërinë e saj.

Ndër të tjera, Dafina po vazhdon të jetë aktive dhe po punon në projekte të reja muzikore./Kosovarja/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *