I këndon dashurisë, por a është i dashuruar 2TON?

Reperi i njohur shqiptar, Arton Avdyli i njohur me emrin e artit 2TON, vitin 2022 e ka nisur me plotë suksese, ai numëron fansa të shumtë, për të cilët kujdeset që të krijojë atmosferë gjigante.

Për të gjithë vajzat që duan të dinë statusin e reperit, për Indeksonline ai zbuloi që është ‘single’.


“Po, jam ‘single’ nuk jam në lidhje dashurie”, u shpreh reperi.

Pas sukseseve me projektet “Latina” e “Telefono”, ai ka gati edhe një këngë të re e cila pritet të lansohet së shpejti “Po, kam gati edhe një projekt të ri i cili do të lansohet brenda dy javëve”, tha ai.

Për Indeksonline, ai zbuloi që kësaj radhe ka bashkuar forcat Bllekin dhe kënga do të shoqërohet me klip.

Pra, të gjithë fansat të bëhen gati sepse diçka magjike po vjen nga ai./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *