Trixa i hedh “thumb” Donaldit: Nuk dua t’ia di për ty

Beatrix Ramosaj, është shëndrruar në personazhin më të përfolur të mediave rozë, pothuajse secili veprim i saj merr vëmendje të jashtëzakonshme.

Edhe pas kaq kohësh, si duket ajo ende nuk e ka tejkaluar ndarjen nga aktori dhe ish banori i “BBV”, Donald Veshaj, gjatë gjithë kohës Trixa ka hedhur postime të cilat kanë qenë dedikime për Donaldin.


Së fundmi në ‘Instastory’ publikoi hitin e “Meghan Trainor – I love me”, një pjesë të tekstit që besohet që ia ka dedikuar posaçërisht atij.

“E dua veten, e dua veten, nuk dua t’ia di për ty, e dua veten”, janë rimat të cilat i dëgjojmë në këtë postim.

Gjithashtu, Trixa ka bërë mbishkrim: “Unë për pjesën tjetër të vitit”, duke i vënë vulën që ky tekst i dedikohet atij./Lajmi/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *