Zbulohet se kush është daja i Elsa Lilës me të cilin kishte marrëdhënie të ngushtë

Lajmi se Elsa Lila është vënë në pranga në Itali bëri mjaft bujë. Këngëtarja ishte në mesin e 13 personave që trafikonin lëndë narkotike midis provincave të Viterbos dhe asaj të Romës.

Sipas mediave italiane këngëtarja ka patur rolin e financieres në grupin e trafikimit të lëndëve narkotike dhe ishte “e besuara” e kokave të grupit.


Arrestimi tronditi gjerësisht shqiptarët të cilët e njihnin këngëtaren si një figurë të pastër të skenës.

Avokati Saimir Vishaj është daja i Elsës. Ai publikon herë pas here në profilin e tij në rrjetet sociale foto të motrës së tij të ndjerë, nënës së Elsa Lilës e cila u vra në ’97.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *