Arbana Osmani edhe pse shtatzënë, ajo nuk e ka shtuar as një kilogram

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të dashura e të komentuara në vend.

Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj, pasi që ka treguar vazhdimisht përmes postimeve të saja se asaj i pelqen moda dhe të duket bukur.


Modetaroja tashmë është në pritje të një fëmije tjetër, por ajo që po merr vëmendje më të madhe është pesha e saj.

Edhe pse në pritje të një fëmje, Arbana po duket njësoj veç se edhe më e zbukuruar.

Një foto që ka postuar ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka treguar se sa bukur e sa me stil po duket. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *