Beniada: Më mirë serioze apo e çmendur?

Beniada Nishani – Jakic vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku nuk mungon me imazhe e video të ndryshme.

Modelja shqiptare tani më është edhe një nga personazhet e preferuara të publikut shqiptarë.


Moderatorja njihet ndryshe për mos kompleksitetin e saj dhe energjinë pozitive që përcjell.

Në fotografitë e fundit të postuara në instagram, ajo ka pyetur fansat e saj se si duket më mirë:

Serioze apo pak e çmendur?

Beni mori komente prej cilave disa e donin serioze e disa pak të çmendur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *