Sa kushtoi kjo veshje e Elvana Gjatës në video klipin e saj të fundit?

Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo, në paraqitjet e saja, postimet në rrjete sociale, e kudo tjetër.


Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është çmimi i veshjes së saj në videoklipin më të ri të këngëtares, veshja ka kushtuar plotë 1.695 euro.

Këngëtarja është dukur bukur dhe me shumë stil. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *