Takohen Bora dhe Donaldi

Historia e trekëndëshit Bora – Donald – Beatrix u kthye në një telenovelë ku të gjithë ishin kurioz se çfarë do të ndodhte, aq më tepër pas daljes së aktorit Veshaj nga Big Brother e pas ndarjes nga Trixa.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Donaldi dhe Bora janë takuar!


Bora së fundmi ka blerë një apartament në Kompleksin Eleonorë, afër Kodrës së Diellit, e pasditen e sotme poshtë ballkonit të saj është parkuar makina tip Benz në ngjyrë blu, e cila është e Donaldit.

Ata kanë zgjedhur të takohen në shtëpinë e Borës, e nuk jemi të sigurt nëse ky është takimi i tyre i parë, dimë vetëm që ka ndodhur.

Pavarësisht si shkoj historia dukej se mes tyre kishte një kimi të cilën nuk e theu dot as Triksa, as publiku, e askush tjetër.

Ata duhen dhe kjo punë ka marrë fund!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *