“Mbretëresha e bukurisë” Kylie Jenner “tmerron” me dukjen natyrale

Muajin e kaluar Kylie Jenner u kërkoi 171 milionë ndjekësve të saj në Instagram të qëndrojnë në shtëpi për të ndihmuar për luf.tën kundër COVID-19.

Por mogulja e kozmetikës injoroi këshillat e saj të dielën, ndërsa ajo u pa në Beverly Hills duke bërë një vizitë tek mikesha e saj Stassie Karanikolaou.


Fytyra e freskët Kylie, dukej pothuajse e panjohshme flokët natyrale të lidhura dhe dukje tërësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohin në Instagram.

Kylie dukej e qetë dhe e lumtur dhe dukej se po shijonte pamjen e saj jashtë obligimeve megjithë mungesën e buzëve konturuese, të guximshme dhe hijen dramatike të syve.

22 vjeçarja përveç pamjes natyrale ishte në veshje sportive dhe e zbathur teksa u drejtuar për në makinën e saj luksoze./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *