Vrau gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Uilliam Jeffrey, 47 vjeç, doli fajtor për vrasjen e modeles Kathleen Uest, që postonte foto me pullë të kuqe nën emrin Kitty Kat.


Jeff Uest do të përballet me 2-20 vite burg pas vendimit që u dha të premten nga Gjykata e Columbiana-s.

Trupi i zhveshur i Kathleen u gjet në rrugë përpara shtëpisë së çiftit në janar të vitit 2018.

Prokurorët thanë se Uest e vrau gruan e tij duke e goditur në kokë me shishen e një pije alkoolike. Shenjat e gishtërinjve u gjetën në shishen që policia e përdori si provë kundër 47-vjeçarit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *