Xhensila kthehet pas në kohë, sjellë foto nga fëmijëria

Xhensila Myrtezaj me një foto të ndarë është kthyer në kohë.

Xhensila Myrtezaj sot është një nga këngëtaret më të suksesshme në skenën e muzikës shqiptare, dhe fansat e saj janë të interesuar të dinë të gjitha rreth saj.

Këngëtarja para disa orëve ka ndarë në llogarinë e saj në Instgram një foto mjaft të ëmbël, nga koha e fëmijërisë dhe dukej aq tërheqëse si sot.

Në imazhin e ndarë ajo si mbishkrim “Kujtimet”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.