Duket si goc e re/ Po nuk do ta besoni sa vjec mbush sot Jonida Maliqi

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren e njohur Jonida Maliqin. Ajo sot ditëlindjen dhe feston 39 vjetorin edhe pse në fakt duket shumë më e re.

Pavarësisht se prej kohësh e shkëputur nga muzika dhe e fokusuar te televizioni dhe biznesi, Jonida mbetet një ndër këngëtaret e preferuar shqiptare por përvec këngës, Jonidën e njohim edhe si një fashioniste, pasi dihet pasioni dhe koha që i kushton modës, del gjithmonë e kuruar.

Jonida është kthyer në një ndër influenceret më të mëdha në vendin tonë përsa i përket stilit të veshjes dhe të dukurit bukur.E fokusuar të këto dy të fundit, këngëtarja nuk i le aspak vend viteve të dalin në pah. Sigurisht që ndikon shumë stili i saj i jetesës, e cila nuk lë kurrë pas dore palestrën, aktivitetet sportive dhe të ushqyerit mirë.Jonida është prej 10 vitesh nënë e një djali, Danit. Jeta e saj personale do jetë gjithmonë në qendër të mediave pasi publiku ka mjaft interes. Lidhja e saj me Romeo Veshaj për muaj të tërë ka qenë në faqen e parë të lajmeve rozë.Jonidën e shohim me emisionin e saj të përjvashëm cdo të shtunë në Vizion +, kushtuar kryesisht të bukurës dhe stilit të jetuarit.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *