Njihuni me bukuroshen kosovare që hyri në ‘Përputhen’ vetem për Mevlanin

Një hyrje e re është shënuar nga Kosova në “Përputhen”.

Bëhet fjalë për bjonden bukuroshe Filloreta Pira.


 

Filloreta, apo shkurt Leta e pranoi se është vetëm për një djalë në program dhe gjejeni pak për kë?

I preferuari i saj i vetëm është Mevlani dhe neve na mbetet të shohim nëse gjërat do të evolojnë mes tyre në këtë aventurë televizive.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *