Për ku janë arratisur kësaj here Sara dhe Ledri?

Reperi i njohur Ledri Vula dhe blogerja Sara Hoxha, tashmë janë ndër çiftet më të komentuara e të dashura të shoë bizit shqiptar.

Ata marrin vëmendje të madhe në çdo paraqitje të tyre.


Por, ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Sara.

Kësaj here çifti ndodhet në Zvicër dhe si duket po kalojnë momente të bukura pranë njëri tjetrit. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *