Raportimet se Mevlani paguhet për pjesëmarrje në emision, reagon autorja e Për’puthen

“Për’Puthen” po vazhdon me sezonen e tretë të transmetimit, ngjarje të shumta dhe konkurrentë të ndryshëm janë pjesë e këtij spektakli

Ndërsa dje në media ka qarkulluar lajmi se konkurrenti i “Për’Puthen”, Mevlani, paguhet për pjesëmarrje në këtë spektakël.


E pas kësaj ka reaguar edhe autorja e këtij emisioni Olsa Muhameti, ajo përmes një “InstaStory” ka dematuar lajmin duke e quajtur si të pavërtete.

“Lajm i rremë, harroje, askush nuk paguhet në “Për’Puthen” shkroi ajo, ndersa kujtojmë se Mevlanm Shaba ishte protagonist i këtij emisoni edhe në sezonen e kaluar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *