Aksidentohet Olsa Muhameti,

Autorja e emisionit të njohur “Përputhen”, Olsa Muhameti është aksidentuar me makinën e saj të re. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instastory.

Olsa ka treguar se e kanë përplasur dy studente dhe ka zbuluar se ato nuk janë interesuar për ngjarjen, por e pyesin për të ditur informacion rreth emisionit.


“Ke parasysh, tre muaj makina e re dhe ta përplasin dy studente. E ndërkohë që je tym, më pyesin për Përputhen”, ka shkruar ajo.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *