Kaq shumë e duan fansat Bora Zemanin

Historia e Bora Zemanit me ish të dashurin e tij Donald Veshajt, ka bërë që Bora të jet një person shumë i dashur për publikun.

Ajo është shumë e bukur, e mencur dhe moderatore shumë e zonja, dhe me të gjitha këto veti të mira s’ka si mos të pëlqehet.


Bora ka fituar zemrat e shumë njerzve, të cilët i bëjën supriza herë pas herë, mirëpo komentet e mira s’kanë të ndalur.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë disa imazhe në Instagram dhe ka marr shumë komente nga më të ndryshmet, ku dukej se ata e duan shumë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *