Këngëtarja shqiptare në hall të madh gjatë koncertit/ Fansi e kapi nga duart dhe të pasmet dhe…

Kengetarja e njohur shqiptare, reperja Melinda Ademi, vazhdon të jetë një shumë e kërkuar në muzikën hip-hop. Ajo së fundmi ka performuar në një koncert në Vjenë, ku ka argëtuar shqiptarët e diasporës që ndodhen atje.Teksa janë publikuar fotografi dhe video nga ky koncert – një ngjarje e pakëndshme mes tjerash mori vëmendjen dhe po ben xhiron ne rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një moment ku reperja me prejardhje nga Mitrovica i zgjatë dorën turmës së fansave për t’i përshëndetur ata, por njeri prej tyre e terheq dhe nuk e leshonte per qamet.Duke ia mbajtur dorën peng për pak sekonda dhe duke mos e lejuar të lëvizë lirshëm, reperja Ademi u detyrua që t’ua bëjë me dije truprojave të sigurimit për t’i dalë në ndihmë dhe ata e zgjidhen situaten.

Në video mund të shihet se si truprojat afrohen në skenë te turma e fansave, duke pare me nervozizëm pas momentit kur ata e lëshuan dorën e reperes.Pak sekonda pasi mori veten nga ngjarja e pakëndshme, Melinda vazhdoi me interpretimin e këngës “X5”, të cilën po interpretonte në momentin kur ndodhi incid enti i pakendshem.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *