Kur dikush i dhuron një lule, Dafina e pranon në mënyrë interesante

Dafina Zeqiri nëpër mbremje muzikore mbledhë mjaftë të rinjë, të cilët i duan performancat e saj.

Në Instagram, Dafina numëron disa faqe të hapura nga fansat e saj, të cilët secilën lëvizje të saj e postojnë.


Së fundmi, ata kanë ndarë një video të Dafinës, ku shihet ajo duke performuar në skenë dhe dikush ia dhuroi asaj një trandofil.

Në formë shakaje, ajo e merr trandofilin me forcë./Kosovarja/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *