Bashkimi vjen me foto si ‘artist’ mahnit vajzat

Bashkim Saiti është njëri nga ish konkurrentët e Perputhen që u pëlqye shumë nga vajzat e emisionit por edhe publiku.

Edhe pse nga aty doli cift me Alvisen lidhje e tyre nuk zgjati.


E ai po vazhdon të pëlqehet shumë nga përcjellësit e tij.

Në foton e fundit që pozoi në natyrë ai duket kaq bukur dhe mori komente të mira nga ndjekësit./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *