Digjet restoranti i njohur në Kosovë

Një restorant në Radavc të Pejës është kapluar nga zjarri ditën e djeshme.

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim në Pejë ka konfirmuar se zjarri është lokalizuar, teksa ka publikuar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Postimi i plotë i tyre:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.