Kështu duket Leonora kur kthehet në fshat

Leonora Jakupi kohë pas kohe vendos ta shkoj në vendlindjen e saj në Drenicë.

Ajo përmes “InstaStory” para pak dite ka ndarë disa fotografi nga fshati i lindjes, e veshur me rroba sportive, shkruan “Kosovarja”.

“Drenicë” ka qenë mbishkrimi i fotos që i ka vënë Lonora e bukur dhe këtë herë sportive.

Këngëtarja së fundmi ka nxjerr album muzikor dhe dy këngë patriotike të cilat u mirëpritën nga publiku.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.