Pas thashethemeve se është ribashkuar me Bora Zemanin, Donald Veshaj po sjell diçka të re

Donald Veshaj vazhdon të komentohet edhe pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Pak kohë më parë, Donaldi ka publikuar këngën “Nuk je”, ku pretendohet se i është dedikuar moderatores, Bora Zemani.


Pas këtij publikimi, ai ka filluar disa koncerte në Tiranë apo Prishtinë, ku ka performuar bashkë me vëllaun e tij binjak dhe mikun Elgit Dodën.

Gjithashtu ai është përfolur kohëve të fundit se mund të ketë pasur një ribashkim me moderatoren e “Për’puthen”, Bora Zemanin.

Mirëpo duket se Donaldi e ka fokusin momentalisht në projektet e tjera pasi ka qenë Elgiti i cili ka postuar në ‘InstaStory’ një video ku pamjet tregojnë se artisti ndodhet në studio dhe mbi të ka etiketuar dy binjakët “O çfarë po vjen”, ka shkruar Elgiti krahas videos duke lënë të kuptohet se djemtë po sjellin shumë shpejt një projekt të ri muzikor.

Kujtojmë se Donaldi ka treguar më parë se nuk ka dashur t’i futet muzikës por mesa duket aktorit të humorit ka filluar t’i pëlqejë kjo gjë sidomos pas suksesit të këngës së tij të fundit ku numëron miliona klikime në ‘YouTube’./Lajmi/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *