Rita shkëlqeu në këtë fustan me plotë lule

Rita Haziri, është një këngëtare e re në skenën muzikore, së bashku me të fejuarin e saj, Fidan Gashi, ajo ka nisur rrugëtimin e saj në botën e muzikës.

Ani pse të dy janë të rinj, dyshja në fjalë është pëlqyer shumë nga publiku i gjerë, ata po thuajse në çdo natë janë pjesë e mbrëmjeve të ndryshime muzikore.


Rita në çdo paraqitje të saj, ka shkëlqyer me pamjen dhe stilin e saj, ndërsa fustanet që i vesh ja shtojnë edhe me shumë bukurinë.

Ajo se fundmi ka publikuar një video të fustanit që ka veshur në një nga klipet e saj.

Për me tepër shikoni si duketnë trupin e Ritës ky fustan i bukur i dizajnuar me shumë lule. /ORAinfo/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *