Rrushja e Përputhen shfaqet super atraktive në foton e fundit

Konkurrentja e Përputhen nga Kosova, Rrushe Zyba po zbkurohet secilën herë më shumë.

Me veshjet e hapura e të shkurtra ajo po vë në pah linjat trupore.


Sidomos në Prime ku po shfaqet shumë elegante dhe e bukur.

Së fundmi ka publikuar disa foto të reja ku e ulur ka vënë në pah gjoksin e këmbët dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *