Zbulohet takimi i dytë mes Bora Zemanit dhe Donald Veshaj?

Ditë më parë në media qarkulluan foto ku dukej makina e Donaldit parkuar poshtë shtëpisë së Bora Zemanit, pas asaj fansat e dyshes filluan të shpresojnë për një ribashkim.

Së fundmi ka qënë Olti Curri ai që ka “nguc” ndjekësit në ‘Instagram’ me pyetjen: Po lexoj që Sabiani me Ilirin janë në Vienë, një ndjekës menjëherë përgjigjet :”Në sistemin Tims, Donaldi është nisur dje në orën 4:30,Bora 14:30!”


Kaq mjaftoi që fansat të dyshojnë edhe për një takim të dytë.

E në momentin që hyn në profilet e moderatores dhe aktorit shihet se të ndodhen në Zvicër.

Bora ka hedhur story duke e treguar hapur se ndodhet në Vienë dhe Donaldi në anën tjetër ka shpërndarë në story club-in ku do performojë dhe është në Laussanë të Zvicrës.

Se a ka ndodhur një takim mes dyshes nuk dihet, por që dyshimet vazhdojnë në secilin veprim të tyre./Lajmi./

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *