Icha e vogël sa shumë ka ndryshuar, nuk do ta besoni se si duket sot!

Besoj qe të gjithë e njihni vogëlushen indiane ‘Icha’ në serialin Uttaran

.Kanë kaluar vite dhe ende ky serial po vazhdon te transmetohet tek ne. Por sa ka ndryshuar aktorja që nga koha e paraqitjes së saj kur ishte fëmijë.


Tani Sparsh Khanchandani e njohur si ‘Icha‘ është 18 vjeçare.Së fundi aktorja ka publikuar disa fotografi ku shihet me një veshjen tradicionale “sari”, dhe duket shumë më ndryshe.Ajo nga ndjekësit e saj në ‘Instagram’ ka marrë shumë komente pozitive.

Shikojeni disa nga fotografitë:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *