“Martohet” Linda Morina, nuk do ta besoni me kë

Linda Morina e njohur tashmë për publikun me videot e saj dhe me këngët e saj shumë të përfolura sic duket e ka gjetur “fatin e jetës”.

Sipas një publikimi që ka bërë në facebook,ish banori I Big Brother ,Kreshnik Husaj,i njohur si Kika ,ai dhe Linda do martohen këtë javë.


“Dashuria ime per ty lindi papritmas edhe e kuptova se ti je engjelli im, jam i lumtur qe te marten kurorzojm dashurin tonë . Linda Morina je vlera ime e pashlyer, shifemi ne dasem te marten” –shkruan Kika në fotot e postuara.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *