Aferdita Dreshaj përjeton një nga momentet më emocionuese në jetën e saj si nënë

Sky Blue Kindl po rritet dhe për prindërit Aferdita dhe Jakub kjo sjellë lumturi të pafund.

Muajin që lamë pas, ai festoi një vjetorin e lindjes dhe tani, vogëlushi i vogël po ngritet në këmbët e veta për të ecur!

Videon duke bërë hapat e parë e ka ndarë Aferdita përmes një postimi në llogarinë e saj në InstaStory, duke shkruar:

“Ne po ecim, dita e fundit në Pragë”.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.