Donaldi pranon për herë të parë ribashkimin me Borën!

Prej disa kohësh përflitet se Bora dhe Donaldi janë ritakuar e madje mediat kapen makinën e Donaldit poshtë shtëpisë të saj.

Kaq mjaftoi që fansat të fillojnë të zbulojnë indicie të ndryshme nga takimet e tyre.


Duket se të gjith duan ti shohin bashkë dhe ju hapët lajmin sapo lexuat titullin, jo more jo asgje s’kanë folur thjesht Kryefjala.com kishte qejf tu uronte GËZUAR 1 PRILLIN!

Rikujtojmë se 1 prilli njihet si dita e gënjeshtrave dhe të gjithë përpiqen të krijojnë rrengje sa më të besueshme, mjerë kush e ha e bëhet me zemër!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *