Shikoni çfarë i bëri Fadil Berisha, Fifit

Fifi pak ditë më parë ka festuar ditëlindjen, për çka ka marrë shumë urime nga familjar, miq e fansa.

Fifi është uruar përzemërsisht edhe nga fotografi shqiptar me famë botërore, Fadil Berisha, i cili ka bërë shumë për promovimin e bukurisë shqiptare gjithë andej botës.


Fifi, është një nga figurat tona të njohura që ka pasur fatin dhe nderin të fotografohet nga Fadil Berisha, shkruan “Kosovarja”.

Me rastin e ditelindjes, fotografi ka publikuar setin fotografik të Fifit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *