Te dua me shume se veten/ Donaldi dhe Bora dalin hapur: Qenkan kthyer bashke…

Si mos me t’thon unë ty po”, shkruhet në një nga InstaStoryt e Donald Veshajt mbrëmjen e djeshme.Nje postim njësoj siç menduat dhe ju tani, ndjekësit në rrjet kanë filluar aludimet se e ka drejtpërdrejtë me Bora Zemanin dhe tashmë janë bashkë.Gjithashtu pasi përfiltet se janë takuar dhe në rrjet qarkulloi një foto e makinës së Donaldit poshtë shtëpisë së Bora Zemanit, kjo e fundit i vuri pikat mbi i me veprimin.Bora Zemani vazhdon të ndjekë në Instagram nënën e Donaldit dhe e anasjellta.

Nëena e Donaldit ndjek gjithashtu Borën. Nuk dihet nëse moderatorja e ka pasur folloë dhe më para dhe nuk e ka fshirë pavarësisht asaj që ndodhi me djalin e saj duke ruajtur marrëdhëniet me të.Megjithatë, ky detaj hedh dhe më shumë dyshimet se dyshja është ribashkuar pavarësisht gjithçkaje në BB VIP. Madje tashmë ata kanë dalë me deklarata për njëri-tjetrin.“Të dua më shumë se veten shkruhet në njërën prej tyre”, nga dyshja duke rikonfirmuar bashkimin e tyre. Duket se gjërat do të ndodhin për një kohë të afërt kështu.Deri atëherë kryqëzimi gishtat, pasi ishte vetëm një shaka me rastin e 1 prillit. Gëzuar, gënjeni sa më pak dhe argëtohuni. Porosia e fundit, mos tregoni në komente se është lajm për 1 prill.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *