Teuta shfaqet provokuese rrugëve të Italisë, barku i saj merr gjithë vëmendjen

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës.


Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private, ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e dashur dhe e angazhuar.

Këngëtarja se fundmi po qëndron për vizitë në Itali e veshur me stil, ajo nuk ka hezituar të shfaqet edhe provokuese.

Bluza e saj e shkurt ka bërë që të ekspozohet barku i saj.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *