Vesa Luma shfaqet pa pikë grimi

Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, e kjo ka ndodhur edhe së fundmi.


Vesa ka postuar një “Selfie” në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja është shfaqur pa grim dhe po duket shumë bukur edhe pa të. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *