Ana Kauri shfaqet provokuese, ky është reagimi i Fatjonit

Gjatë sezonit të dytë të Përputhen, ishin si dyshja më e dashur dhe e pëlqyer nga publiku.

Behët fjalë për Ana Kaurin dhe Fatjon Kuqarin, shkruan InfoKosova.


Ndonëse nuk arritën të dilnin çifte pas një skandali të krijuar nga Fatjoni i cili më pas u largua nga emisioni ku edhe Ana vendosi të dal e vetme, ata vazhdojnë të shprehin respektin dhe pëlqimin ndaj njëri-tjetrit.

Së fundmi Ana ka publikuar një fotografi joshëse të re në instagram, ku nuk mungoj as komenti i Fatjonit./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *