Ide për një iftar të lehtë

Përbërësit

Kungulleshka te mbushura

Sallate ruse


supë

Pitalka ramazani

domate

——

KuzhinaShqiptare.com është platformë online për dashamirët e kuzhinës dhe ushqimit të shijshëm. Çdo ditë, stafi jonë ju sjellë receta të reja nga Kuzhina Shqiptare dhe ajo e huaj, receta këto të cilat ju mund t’i përgatitni lehtë në ambientin tuaj shtëpiak

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *