Rrugëtim i ri për Beartin, ai rikthehet ndryshe!

Beart Rexhepi mori zemrat e të gjtihëve me karakterin dhe paraqitjen e tij në emisionin e dashurisë “Për’puthen”.

Ai ishte pjesë e sezonit të dytë të emisionit dhe që nga atëherë ai ka mbetur në vëmendjen e ndjekësve të tij në rrjete sociale.


Krahas angazhimeve të tija me bizneset që drejton, ai po nis një rrugëtim të ri shumë emocionues.

Kësaj here, Beartin mund ta shohim sërish në filmin “Sedër” film ky i zhanrit Aksion me regji të Marius Dervishit.

Filmi pritet të lansohet së shpejti dhe më poshtë mund të ndiqni edhe një sekuencë të shkurtërr të shkëputur nga filmi. /Prive

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *