Shpat Kasapi publikon foto me të birin, vëmendje merr veshja e tyre

Muaj më parë këngëtari Shpat Kasapi dhe e dashura e tij, Selvie Jao, janë bërë prindër për herë të parë.

Ata sollën në jëtë një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Roeli, shkruan InfoKosova.


Mbrëmë ishte Selvia ajo e cila publikoj një foto të Shaptit me të birin.

Vëmendje të madhe mori veshja e tyre me ngjyra të njëjta, e ku babë e bir dukeshin për mrekulli./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *