Ky fustan Shyhretën e bën të duket madhështore

Shyhrete Behluli mbetët një këngëtare e njohur në mediet rozë.

Ajo në shumë raste është pjesë e lajmeve duke u komentuar gjithmonë për anët pozitive që ka, shkruan “Kosovarja”.


Duke u përkujdesur në çdo kohë për vetën, çdo herë duket bukur dhe merr vëmendje me përzgjedhjet e veshjeve që bën.

Edhe me këtë fotografi të fundit ajo bën dritë me fustanin e bukur që ka veshur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *