Në ditëlindjen e 30-të, Adelina Tahiri merr dhuratën e ëndrrave

Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen, këngëtarja e lindur në vitin 1992 mbushi sot plot 30 pranvera.

Përveç urimeve që mori që në orët e para të mesnatës nga miq, shokë e familjarë, këngëtarja pranoi dhe dhuratën e ëndrrave nga kush tjetër pos partneri i saj Serjozha Markov.

Bëhet fjalë për një çantë të markës “Hermes” që është kogja e kushtueshme.

“Urime ditëlindja e 30-të për mua Qanta ime e ëndrrave më në fund është këtu, faleminderit zemër,” shkroi këngëtarja në mbishkrimin e postimit të saj./Prive/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.