Semi vazhdon ta shikojë vetën kur ishte në “Big Brother Vip”

Semi Jupaj ka qenë pjesë e shtëpisë më të madhe në Shqipëri, ”Big Brother Vip”.

Ajo ka qenë mjaftë e komentuar për prishjen e miqësisë me Donadal Veshajn.


Ani pse ka momente që Semit ndoshta nuk i pëlqejnë t’i shoh, ajo prap vazhdon të shikojë pjesë nga shtëpia.

Në InstaStory ka ndarë një imazh, ku shihej sa ishte në gjumë dhe pranë vetës kishte një lodër nga pushi që ajo e mbante gjithmonë pranë vetës./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *