Kaq bukur rregullohet Sarah kur del në mbrëmje

Sarah Berisha po shkëlqen në secilin imazh që po sjell.

Atë duket se e ka zbukuruar edhe më shumë dashuria pasi po shfaqet edhe më e ëmbël se që ka qenë.


Së fundmi postoi disa foto nga nja lokal ku kishte dalë.

Dhe është rregulluar shumë bukur veshur me ngjyrë rozë e flokët e drejta./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *